Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Uloženou aktivitu společnosti Google můžete zkontrolovat ve svém účtu.

E-shop

 


slide

Nábytek / Venkovní stoly AVOLA

Stůl v nordickém stylu s kónickými nohami. S rámem z masivního dřeva upraveného speciálním lakovaným povrchem - takže je stůl velmi dobře chráněn a lze jej používat v exteriéru celoročně! Pevná stolová deska odolná vůči povětrnostním vlivům (tloušťka desky 13 mm) vyrobená z kvalitního odolného hliníku a vláknitého cementu. S nastavitelnými plastovými podlahovými kluzáky.

Vhodné do interiéru i pro venkovní použití. Velmi snadná a rychlá instalace. Lze jej skvěle kombinovat s mnoha dalšímy výrobky z VEGA nabídky.

Materiál rámu: masivní eukalyptové dřevo. Materiál stolové desky: hliník-vláknitý cement. Snadná údržba! Odolný vůči povětrnostním vlivům! Odolný vůči UV záření!


výprodej doprava zdarma top produkt

ZGZjOGU2