Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Uloženou aktivitu společnosti Google můžete zkontrolovat ve svém účtu.

E-shop

 


slide

Nábytek / Stůl ALVAR

Stůl s přiznanou přírodní hranou z masivního dubu, tloušťka 40 mm, s certifikací FSC®. Rustikální a moderní vzhled. Na povrchu stolové desky tak byly záměrně ponechány suky a drobné trhlinky pro její autentičnost, ale pro lepší údržbu jsou vyplněny černou syntetickou pryskyřicí. Povrch stolové desky je hladký lakovaný matným lakem. Celková šířka stolové desky je vzhledem k přírodnímu materiálu - tedy seříznuté hraně mezi 86-90 cm dole a 80-84 cm nahoře. Každá stolová deska je jedinečná a zachycuje tak jedinečný pohled na strom při jeho růstu. Rám tvoří velmi stabilní ocelová trubka, potažená černou práškovou barvou, o průřezu 80x80 mm. Na spodní straně jsou připevněny plastové kluzáky.

Stůl je dodáván v demontu. Montážní materiál je součástí dodávky. Stolovou desku je možné na přání zhotovit i v jiných rozměrech.

 


Parametry
výprodej doprava zdarma top produkt
 

cena 20 223,0 Kč

novinka

NDA2MW