Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Uloženou aktivitu společnosti Google můžete zkontrolovat ve svém účtu.

E-shop

 


Úvod » Nábytek » Série nábytku » Série nábytku ADAPTO (modul.)

slide

Nábytek / Série nábytku ADAPTO (modul.)

Modulární systém lavic s flexibilním řešením a tvůrčí svobodou. Rám z oceli v industriálním stylu nebo z masivního broušeného mořeného dubu v barvě tabáku.

Sedák a zádová opěrka s kvalitním prošitím. Doplňková zádová opěrka pro komfortní sezení. Dvě různé výšky zádových opěrek, např. kvůli oknům v místnosti. Velmi pohodlné a kvalitní čalounické prvky vyrobené z robustní, velmi snadno udržovatelné koženky v retro stylu. Lze skvěle kombinovat s dalším nábytkem z naší nabídky. Včetně aretace pro kompenzaci nerovností podlah a stěn. Rámy lze spojit vedle sebe pomocí spojovacího dílu (obj.č. 30040264). Propojení opěrek k sobě lze pomocí spojovacího dílu opěrek (obj.č. 10093926). Jednoduchá a rychlá montáž. Další materiály a rozměry jsou k dispozici na vyžádání.

Důležití upozornění: zádové opěrky nejsou standardně čalouněny z rubové strany. Použití v prostoru je možné pouze vzájemným spojením dvou opěrek rubovými stranami k sobě.

Materiál rám: ocel nebo dřevo. Materiál potah: koženka. Lze kombinovat! Modulární systém! Snadná údržba! Nastavitelná výška!

   


výprodej doprava zdarma top produkt
YmM5M